از سال 94 شروع شد با مستر تی ! خیلی دوسشون داشتن و از هفته اول با 500 تا مسترتی اروکو به همه معرفی شد! بعدتر رفتیم سراغ ابزارهای رنگی و گوگولی ! قیمت هامون متعادل بود و همه از قشنگی و خوشرنگی خوششون میومد!

جاشمعی ها و ابزار خاص و قشنگ و رنگی باید به خونه همه میرسیدن ، باید قیمت ها متعادل میشد و کالاهای خارجی با قیمتهای بهتری به بازار میرسید، پس رفتیم سراغ واردات کالاهای کوچولو و همزمان ایده دادن برای  تولیدکردن کالاهای داخلی!
زمانی که اروکو افتتاح شد، هیچ پیج مشابه ای در زمینه کالاهای خاص خونه و اشپزخونه نبود!
از همون اول شرط بر رضایت مشتری و قیمت مناسب بود ،  از یه انبار و 2 نفر نیرو شروع کردیم ، در کمتر از 1 ماه شش نفر دیگه به تیم اضافه شد و کلی نیروی جوان و پرانرژی جذب اروکو شدن !
یادش بخیر ! کرونا نبود و صف خرید فروشگاه همیشه تا جلوی پاساژ میرسید ، همه با لبخند و خوشی با کیسه های رنگی و لوگوی سبزابی اروکو از فروشگاه بیرون میومدن.
معروف شدیم به اینکه کالاهامون خیلی زود ،تند و سریع میان و تموم میشن! همیشه تعدادمون محدود نبود اما مشتریان همیشگی ما با معرفی ما به دیگران کلی مشتری جدید به ما اضافه کردن!

در کمتر از 6 سال بیش از نیم میلیون دنبال کننده و همزمان حدود پانزده میلیون بار دیده شدن پیج در اینستاگرام کم کم بیشتر و بیشتر شناخته شدیم و دوستان جدید زیادی به ما اضافه شدن!
حالا اروکو یه فروشگاه بزرگ انلاین که غیر مستقیم برای بیش از صد نفر و به صورت مستقیم برای حدود سی نفر شغل ایجاد کرده !
هدف همیشگی ما دیدن لبخند رضایت شماست.